Проведено Турнір із стрітболу до Дня молоді

З метою популяризації та піднесення престижу стрітболу в громаді, пропаганди здорового способу життя, а також залучення населення до занять фізичною культурою і спортом 27 червня 2021 року у смт Нововоронцовка відбувся Турнір із стрітболу.    Участь у спортивному заході взяли 5 команд, які, незважаючи на спеку, показали спортивну стійкість, прагнення до перемоги та захопливу гру, а тематичний музичний супровід додавав до всього цього ще й особливу атмосферу)))

16:26 29.06.2021

У Нововоронцовці відзначили 25-ту річницю Дня Конституції України та День молоді.

Не дивлячись на капризи природи у Нововоронцовці відзначили 25-ту річницю Дня Конституції України та День молоді.    Сьогодні у Нововоронцовському будинку культури проведено урочистості та святковий концерт з нагоди Дня Конституції України та Дня молоді.     Відкрив святкування селищний голова Володимир МАРЧУК, який у своїй вітальній промові побажав жителям громади міцного здоров'я та творчого натхнення, успіхів та нових звершень заради реалізації конституційних принципів – народовладдя, гуманізму та законності. «Вірте у свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі. Залишайтесь завжди молодими! Головне, щоб Україна була у серці кожного з нас!» - зазначив очільник громади.

23:35 27.06.2021

Вітаємо з Днем Конституції України!

Шановна громадо!   Наприкінці червня в Україні відзначають важливе державне свято – День Конституції, яке цього року поряд з головним святом літа, сонця і краси – Днем молоді. І це символічно.    Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності країни.

12:07 27.06.2021

Інформація про конкурс на посаду директора Нововоронцовського ЗПЗСО №2

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради, затвердженого розпорядженням селищного голови від 27 травня 2021 року № 92, з 01 по 22 червня 2021 року оголошено конкурс на посаду директора Нововоронцовського ЗПЗСО №2.

10:08 25.06.2021

Відбулася дев’ята сесія селищної ради восьмого скликання.

24 червня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира МАРЧУКА відбулася дев’ята сесія селищної ради восьмого скликання. У роботі сесії взяли участь депутати селищної ради, керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, керівники структурних підрозділів виконавчого апарату та виконавчих органів селищної ради, старости сіл, керівники комунальних установ та закладів, закладів освіти громади.

08:24 25.06.2021

Повідомлення про засідання виконкому

25 червня 2021 року о 10.00 в залі селекторних нарад селищної ради відбудеться засідання виконавчого комітету  Нововоронцовської селищної ради.

16:07 23.06.2021

Нововоронцовщина представлена на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука».

Сьогодні в м.Києві триває Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта і наука». Перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА відкрила другий день Всеукраїнського форуму.      У роботі форуму запрошено взяти участь делегацію від Херсонщини та особисто Нововоронцовського селищного голову Володимира МАРЧУКА.

14:16 23.06.2021

Шановні нововоронцовці та гості громади!

Сьогодні, 23 червня, у с. Любимівка Вас очікують веселі заходи для Вас та Ваших дітей, які організовані ДП ДГ «Піонер» за особистої ініціативи його директора, депутата селищної ради В’ячеслава БЄЛОВА.

10:22 23.06.2021