Нововоронцовщина представлена на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука».

Сьогодні в м.Києві триває Всеукраїнський форум «Україна 30. Освіта і наука». Перша леді Олена ЗЕЛЕНСЬКА відкрила другий день Всеукраїнського форуму.      У роботі форуму запрошено взяти участь делегацію від Херсонщини та особисто Нововоронцовського селищного голову Володимира МАРЧУКА.

14:16 23.06.2021

Шановні нововоронцовці та гості громади!

Сьогодні, 23 червня, у с. Любимівка Вас очікують веселі заходи для Вас та Ваших дітей, які організовані ДП ДГ «Піонер» за особистої ініціативи його директора, депутата селищної ради В’ячеслава БЄЛОВА.

10:22 23.06.2021

Шановні державні службовці та ветерани державної служби Нововоронцовщини!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби!   Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

10:19 23.06.2021

Сьогодні біля селищного меморіалу загиблим воїнам проведено мітинг з нагоди Дня скорботи і вшанування жертв війни в Україні

80 років тому розпочалася одна з найдраматичніших сторінок Другої світової війни: початок відкритого військового протистояння між нацистською Німеччиною та Радянським Союзом. Відповідно до Указу Президента України, цей день встановлено з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих у цій жорстокій війні.

15:12 22.06.2021

Нововоронцовщина взяла участь у науково-практичній конференції «Нематеріальна і матеріальна культурна спадщина»

18-20 червня відбулась Регіональна науково-практична конференція «Нематеріальна і матеріальна культурна спадщина. Реалії, проблеми, перспективи».    Ініціатором та організатором заходу виступив Херсонський обласний Центр народної творчості. Участь у зібранні взяли 34 учасники з 18 громад Херсонщини, в тому числі від нашої громади взяли участь спеціалісти відділу із гуманітарних питань селищної ради Анна ГУСИНСЬКА та Катерина ГОЛУБЕЦЬ, а також члени ініціанивної групи з виявлення елементів нематеріальної культурної спадщини Людмила ЛІНОВСЬКА та Олена КОВАЛИК.

15:07 22.06.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

24.06.2021 року о 9:00  відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою

14:21 22.06.2021

22 червня – День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

08:17 22.06.2021

Шановні медичні працівники Нововоронцовської селищної  територіальної громади!

Шановні медичні працівники Нововоронцовської селищної територіальної громади!

Від усієї душі вітаю вас з професійним святом - Днем медичного працівника.   Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя. Отже, і свято це стосується не лише медичних працівників, але й кожної людини, оскільки здоров’я й життя нерозривні.

12:23 20.06.2021

Шановні жителі громади!

Щиро вітаю вас зі Святою Трійцею – одним із найбільших християнських свят. У цей світлий день Святий дух зійшов до апостолів та благословив їх нести в світ силу Христової віри й істини.

12:21 20.06.2021