Обговорення проєкту перспективного плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти Нововоронцовської селищної ради

Закон України «Про повну загальну середню освіту» зобов’язує до 01 вересня 2024 року сформувати спроможну та ефективну мережу закладів загальної середньої освіти з урахуванням вимог чинного законодавства до ліцеїв, безпечного, інклюзивного та цифрового освітнього простору, демографічних показників, спроможності територіальних громад.

10:49 12.07.2021

16 липня - новий етап втілення норм мовного Закону

16 липня 2021 року набувають чинності норми Закону України «Про забезпечення функціонування української мови як державної», які стосуються сфери культури і розваг, туристичної сфери, книговидавництва та роботи книгарень, кіновиробництва, демонстрування фільмів в кінотеатрах і на телебаченні тощо.

11:12 09.07.2021

Результати проведеного конкурсного відбору на посаду директора Нововоронцовського закладу повної загальної середньої освіти № 2 Нововоронцовської селищної ради

За результатами проведеного конкурсного відбору на посаду директора Нововоронцовського закладу повної загальної середньої освіти №2 Нововоронцовської селищної ради (повідомлення про оголошення конкурсу від 01 червня 2021 року відповідно до розпорядження селищного голови від 27 травня 2021 року № 93) – переможцем визначено МОРОЗОВУ Олену Леонідівну.

08:24 09.07.2021

На Нововоронцовщині триває вакцинація проти COVID-19

Вакцинацію жителів Нововоронцовської та прилеглих до неї громад здійснює комунальне некомерційне підприємство «Нововоронцовський центр первинної медико-санітарної допомоги Нововоронцовської селищної ради», в якому діє 2 стаціонарних пунктів щеплень та 10 тимчасових (виїзних).

13:13 08.07.2021

Працює урядова "гаряча лінія" з питань запобігання домашньому насильству

Якщо Ви чи знайома Вам людина опинилась у складних обставинах, спричинених насильством в сім’ї чи його реальною загрозою, якщо стала жертвою торгівлі людьми та прагне повернутися до нормального життя, або якщо Вам стало відомо про такі випадки – за телефонним номером 1547 цілодобово фахівці готові надати психологічну підтримку, консультацію та зареєструвати відповідне звернення до державних органів.

10:33 08.07.2021

УВАГА РОБОТОДАВЦІ!

З 01 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою розпочне масштабне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.   Нагадуємо, тільки задекларована праця збереже від штрафу та допоможе розвивати бізнес.

08:00 07.07.2021

Підготовка до співбесіди з роботодавцем

Співбесіда з роботодавцями – основний метод оцінки та відбору кандидатів, важливий етап у влаштуванні на роботу. Головною умовою успішного проходження співбесіди з роботодавцем є вміння презентувати себе. Успіх чи неуспіх у працевлаштуванні залежить як від професійних якостей претендента (освіта, досвід, кваліфікація тощо), так і від того, як зарекомендувати себе на співбесіді.

15:52 06.07.2021