УВАГА РОБОТОДАВЦІ!

З 01 липня 2021 року Держпраці у взаємодії з Державною податковою службою розпочне масштабне інспектування з питань виявлення незадекларованих працівників.

11:58 06.07.2021

Інформація для осіб з інвалідністю щодо посилення їх соціального захисту

Для України проблема соціального захисту осіб з інвалідністю є особливо значущою у зв’язку зі стійкою тенденцією до зростання частки цієї категорії у загальній структурі населення.  Протягом останніх десятиріч у світі відбулися суттєві зміни стосовно ставлення до даної категорії населення. Основою цих змін є  визнання рівності прав осіб з інвалідністю на повноцінне життя в суспільстві та створення державами реальних умов для реабілітації та соціальної інтеграції таких осіб. Якщо раніше їх основу становили здебільшого мотиви милосердя, то нині – стан дотримання їх прав. Обов’язком держави і суспільства є забезпечення належного соціального захисту і підтримки, соціальної інтеграції, створення рівних можливостей для самореалізації, повноцінного життя, здобуття освіти і працевлаштування, долучення осіб з інвалідністю до духовного, культурного, спортивного життя.

11:53 06.07.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

07.07.2021 року після спільного засідання постійних комісій в кабінеті секретаря селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань регламенту, депутатської  діяльності та етики, законності, правопорядку та запобігання корупційних правопорушень   селищної ради

15:05 02.07.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

07.07.2021 року після спільного засідання постійних комісій в залі засідань селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою

14:53 02.07.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

07.07.2021 року о 9:00 годині в кабінеті секретаря  селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності.

14:48 02.07.2021

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок, що розташовані на території Нововоронцовської територіальної громади!

Повідомляємо Вас про те, що відповідно до ст. 287 Податкового кодексу України, розпочалася сплата земельного податку з фізичних осіб за 2021 рік.   Земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.

16:58 30.06.2021

Чемпіонат нововоронцовської селищної територіальної громади з волейболу пляжного серед команд жінок.

26-27 червня 2021 року було проведено Чемпіонат Нововоронцовської селищної територіальної громади з волейболу пляжного серед команд жінок. Участь у спортивному заході взяли 10 команд із с. Любимівка, с. Осокорівка, смт Нововоронцовка. Стрибучі, гнучкі, спритні та надзвичайно швидкі – саме так хочеться характеризувати волейболісток, які кожною подачею м’яча доводили свою спортивну майстерність. За підсумками ігор було визначено найсильніших:

16:32 29.06.2021