Легальна зайнятість

Сьогодні відносини між роботодавцями та найманими працівниками не завжди відповідають нормам чинного законодавства. Доволі часто працівники отримують офіційну заробітну плату меншу за її мінімальний розмір, а решту зарплати – у «конвертах». Адже це ідеальний варіант для роботодавців, оскільки вони таким чином мають змогу ухилятися від сплати податків для того, щоб мінімізувати свої витрати та отримати максимальний прибуток.

21:21 19.06.2021

Напередодні Дня медичного працівника у конференц-залі Нововоронцовської центральної лікарні проведено урочистості з нагоди професійного свята наших "Янголів у білих халатах"

Щорічно у третю неділю червня відзначають своє професійне свято медичні працівники. Його святкують не тільки лікарі та медсестри, але й всі ті, без чиєї допомоги не обійшлася б медична галузь, хто має відношення до врятування людського життя.      З вітальними словами до медиків звернувся селищний голова Володимир МАРЧУК, який підкреслив у своєму виступі, що робота лікаря, фельдшера, медичного персоналу завжди була і залишається однією з головних для громади та держави загалом, адже без здорової нації не буде здорової країни.

18:29 18.06.2021

Проведено зустріч з представниками найповажніших та найдосвіченіших людей громади

З головою Нововоронцовської організації ветеранів Романом Онуфрієвичем Клочанюком та головами первинних ветеранських організацій Тетяною Василівною Макаричевою, Тетяною Іванівною Гончар, Ганною Михайлівною Киричук, Віктором Дмитровичем Чергієнком та Галиною Федорівною Крикун очільник громади поспілкувався у форматі круглого столу.

15:13 18.06.2021

Проведено позачергове засідання виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради

Сьогодні під головуванням селищного голови Володимира МАРЧУКА, за участі фахівців селищної ради, старост сіл та запрошених проведено ряд важливих для громади нарад, зустрічей та урочистостей.

15:04 18.06.2021

Футболісти ФК «Нововоронцовка» отримали нову форму.

За особистої ініціативи селищного голови Володимира Марчука та завдяки підтримці БО «Благодійний фонд Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» 17 червня 2021 року футболісти ФК «Нововоронцовка» отримали новеньку форму. Щиро вболіваємо за спортивну спільноту нашої громади та бажаємо футболістам комфортних перемог!

16:37 17.06.2021

Проведено зустріч із жителями села Миролюбівка

В рамках проведення обговорення питання встановлення місцевих податків та зборів на території Нововоронцовської селищної територіальної громади сьогодні селищним головою Володимиром МАРЧУКОМ, начальником фінансового відділу Ларисою НАЙДОЮ, начальником відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Миколою КОЛЮБАНИЧЕМ та начальником відділу із гуманітарних питань Наталею ЛИТОВЧЕНКО проведено зустріч із жителями села Миролюбівка.

16:34 17.06.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

24.06.2021 року о 9:00 годині в кабінеті секретаря  селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності.

16:27 17.06.2021

Взято участь у нараді щодо залучення коштів державного бюджету та міжнародної технічної допомоги

15 червня селищний голова Володимир МАРЧУК та начальник відділу - архітектор відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, комунальної власності та інвестиційного розвитку апарату селищної ради Сергій ШЕВЧИК взяли участь у нараді щодо обговорення можливостей по залученню коштів державного бюджету та міжнародної технічної допомоги, яка проводилась в м.Бериславі.

16:10 16.06.2021