В Україні стартувала інформаційна кампанія «EUКраїна».

Вона розповідає про базові європейські цінності, розкриває практичний зміст євроінтеграції і ті переваги та можливості, які з’являються у житті українців завдяки інтеграції нашої країни до ЄС. Кампанію ініціювала Віцепрем’єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і проєкту ЄС «Association4U».

14:10 15.06.2021

14 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька смт Нововоронцовка Литвинова Галина Онуфріївна.

14 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька смт.Нововоронцовка Литвинова Галина Онуфріївна.    Зі славним ювілеєм, щирими словами, квітами і подарунком ювілярку вітали селищний голова Володимир МАРЧУК, голова селищної ветеранської організації Тетяна МАКАРИЧЕВА та керуюча справами виконкому селищної ради Олена БРИЖ.

11:06 15.06.2021

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Нововоронцовська селищна рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб в органах місцевого самоврядування:

10:36 15.06.2021

За підсумками проведених тестувань 10-13 червня 2021 року на COVID-19.

Шановні жителі громади!   За підсумками проведених тестувань 10-13 червня 2021 року на території громади не виявлено нових захворівших на COVID-19. Дотримуйтесь і надалі умов протиепідемічних заходів і будьте здорові!

10:24 15.06.2021

ЦНАП Нововоронцовської селищної ради отримав мобільний кейс.

14 червня 2021 року розпочато семінар-тренінг «Особливості функціонування центру надання адміністративних послуг в умовах децентралізації та останніх змін законодавства», в якому взяв участь начальник відділу «Центр надання адміністративних послуг» апарату Нововоронцовської селищної ради Віктор ФЕСЬКІВ.

10:19 15.06.2021

Примусового переведення виплат пенсій на картки з 1 вересня не буде: Укрпошта продовжить доставляти пенсії.

Кабінет Міністрів України скасував обов’язкове переведення виплати пенсії та соціальної допомоги на карткові рахунки з вересня, як це раніше було закріплено в постанові №277 від 29 березня 2021 року. Поточний порядок доставки пенсій, субсидій та соціальних допомог через Укрпошту буде збережений як мінімум до 1 січня 2023 року.

14:02 14.06.2021

14 ЧЕРВНЯ – ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДОНОРА КРОВІ

Важливість цього свята перегукується з безсумнівною важливістю самого донорства. Як відомо, потреба в донорській крові виникає у людей будь-якого віку з різними серйозними захворюваннями. Тому кожен донор, який здає кров, робить свій безцінний внесок у добру справу – порятунок людських життів.

13:53 14.06.2021

Субсидії: призначення автоматично

19 травня 2021 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову за № 505 «Деякі питання призначення житлових субсидій», якою внесено суттєві зміни до процедури призначення субсидій

15:37 11.06.2021