У селі Миролюбівка завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги

У селі Миролюбівка завершено поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-22-07 /Т-04-03/ - Високопілля – Велика Олександрівка – Берислав.

13:54 11.06.2021

На Арабатській Стрілці стартував міжнародний інвестфорум «Південна стратегія розвитку»

З метою залучення інвестицій в громаду, налагодження зв’язків з потенційними інвесторами, селищний голова Володимир МАРЧУК 10 та 11 червня приймає участь у І Міжнародному інвестиційному форумі «Південна стратегія розвитку», який вчора офіційно відкрито на Херсонщині.

13:51 11.06.2021

Проведено громадські слухання

8 – 10 червня на території населених пунктів громади проходили обговорення проектів рішень сесії Нововоронцовської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нововоронцовської селищної територіальної громади на 2022 рік» та «Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб». Обговорення проходили в форматі громадських слухань.

09:13 11.06.2021

Проведено почачергове засідання виконкому.

З метою негайного розгляду актуальних питань, а саме організацію оздоровлення та відпочинку дітей громади, покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та проведення відповідних фінансових змін, 9 червня проведено позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому прийнято одноголосні рішення про:

16:46 10.06.2021

За підсумками проведених тестувань 7-9 червня 2021 року на COVID-19

Шановні жителі громади!    За підсумками проведених тестувань 7-9 червня 2021 року на території громади виявлено троє нових захворівших на COVID-19 в селищі Нововоронцовка.     Дотримуйтесь умов протиепідемічних заходів!

16:42 10.06.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

11.06.2021 року після спільного засідання постійних комісій  відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою

20:12 09.06.2021

Про  затвердження тарифів на послуги, які  надає  КП «Наше село» с.Любимівка.

Аналіз регуляторного впливу проекту рішення виконкому Нововоронцовської селищної ради «Про  затвердження тарифів на послуги, які  надає  КП «Наше село». та проект рішення "Про затвердження вартості послуг, які надаються комунальним підприємством «Наше село» с.Любимівка Нововоронцовської селищної ради". (Оприлюднено 08.06.2021 в розділі Регуляторна політика » 2021)

13:47 08.06.2021