Шановні мешканці Нововоронцовської селищної територіальної громади!

Запрошуємо вас на громадські слухання щодо проектів рішень селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Нововоронцовської селищної територіальної громади» та «Про визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», які відбудуться:

13:40 07.06.2021

У світі дитинства.

«Діти повинні жити у світі краси, гри, казки, музики, малюнка, фантазії, творчості» (Василь Олександрович Сухомлинський) – з таким гаслом, виключно позитивним та оптимістичним настроєм Нововоронцовська селищна рада ініціювала проведення масового свята на свіжому повітрі для дітей громади.

11:11 05.06.2021

Повідомлення про оголошення конкурсу

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» (зі змінами), постанови Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців» Нововоронцовська селищна рада

10:00 04.06.2021

Проведено засідання комісії з питань наповнення та аналізу надходжень до місцевого бюджету

2 червня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Марчука відбулося засідання комісії з питань наповнення та аналізу надходжень до бюджету Нововоронцовської селищної територіальної громади.

15:39 03.06.2021

Благодійність як сенс життя

День захисту дітей – це не лише веселе свято, а передовсім нагадування дорослим про необхідність захищати життя, права та здоров'я дітей, можливість малюків навчатися, займатися улюбленою справою і рости щасливими. І серед нас є люди, які ЖИВУТЬ турботами дітей щодня – волонтери та благодійники.

13:08 03.06.2021

Проводиться опрацювання нової редакції основної Програми громади

1 червня 2021 року проведено засідання робочої групи з розробки Плану економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовської селищної територіальної громади на 2021 рік. Зокрема, членами робочої групи проведено обговорення нової редакції та структури Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нововоронцовської селищної територіальної громади. Програма базується на аналізі соціально-економічної ситуації, що склалася у попередні роки, прогнозах, які враховують стан розвитку галузей господарства територіальної громади, визначено цілі та пріоритети розвитку, слабкі та сильні сторони, можливості та загрози розвитку.

22:33 02.06.2021

ПОВІДОМЛЕННЯ Нововоронцовської селищної ради!

Нововоронцовська селищна рада має намір підготувати проект рішення селищної ради «Про затвердження вартості послуг, які надаються комунальним підприємством «Наше село» с.Любимівка Нововоронцовської селищної ради» та аналіз регуляторного впливу.

15:36 02.06.2021