Ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин запрошують взяти участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом»

Оголошуємо прийом заявок на участь у програмі з навчання та працевлаштування «Разом» – унікальному проєкті для ветеранів, ветеранок та членів їхніх родин, який реалізує Національна енергетична компанія «Укренерго» спільно з Українським ветеранським фондом за підтримки Lobby X, Veteran Hub та The Israel Trauma Coalition (ITC).

13:37 11.04.2024

Щодо соціально-психологічної  підтримки осіб з ігровою залежністю

Щодо соціально-психологічної підтримки осіб з ігровою залежністю

Центр відповідальної гри (RGC) як громадська спілка створений з метою розбудови в Україні дієвої системи заходів, спрямованих як на попередження (профілактику) виникнення ігрової залежності, так і на подолання та мінімізацію її негативних наслідків.

12:09 05.04.2024

Безкоштовне навчання для ветеранів і ветеранок за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення»

Громадська організація «Школа врядування» та Києво-Могилянська школа врядування імені Андрія Мелешевича запрошують ветеранів і ветеранок на безкоштовне навчання за Сертифікатною програмою «Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення» (далі – Сертифікатна програма).

09:42 03.04.2024

Реабілітація дітей з інвалідністю

Відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» та бюджетної програми «Соціальний захист осіб з інвалідністю» здійснюється відшкодування вартості реабілітаційних послуг для дітей з інвалідністю.

09:20 03.04.2024

Щодо бюджетної дотації на корів, овець, кіз в 2024 році

Постановою Кабінету Міністрів України від 15 березня 2024 року №300, були внесені зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженого постановою Кабінетів Міністрів України 16 серпня 2022р. № 918 (далі - Порядок).

10:11 02.04.2024

Про затвердження Порядку надання щорічної одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення та/або психологічну реабілітацію дітей, які постраждали від збройної агресії Російської Федерації проти України, за рахунок коштів обласного бюджету Херсонської області

10:22 01.04.2024