Діти пільгової категорії Нововоронцовської селищної громади  відпочивають на березі Чорного моря.

В липні 2021 року 22 дітей пільгових категорій Нововоронцовської селищної громади перебували на оздоровлені у «Дитячому закладі оздоровлення та відпочинку ім. Ю. О. Гагаріна Херсонської обласної організації профспілки працівників державних установ України».     Придбання путівок та перевезення дітей до закладу оздоровлення здійснено за рахунок коштів селищної територіальної громади відповідно до «Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2023 роки».

16:40 19.07.2021

ШАНОВНА ГРОМАДО!

До уваги мешканців Нововоронцовської територіальної громади! Повідомляємо тимчасову зміну графіку прийому суб’єктів звернень  відділом «Центр надання адміністративних послуг» апарату Нововоронцовської селищної ради щодо  отримання всіх видів допомог соціального характеру (пільг, субсидій, допомог).

15:06 19.07.2021

Інформаційно – роз’яснювальна робота з роботодавцями.

В розпалі кампанія з легалізації трудових відносин і служба зайнятості бере активну участь в інформаційно-роз’яснювальній роботі щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.       Днями директор Нововоронцовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Наталія Терно спільно з головним державним інспектором праці у Херсонській області Аліною Байрак, здійснили відвідування роботодавців села Осокорівка  Нововоронцовської громади та села Гаврилівка Новоолександрівської  громади з метою виявлення неоформлених працівників та надання консультацій з питань законодавства про працю та зайнятість.

10:10 19.07.2021

У рамках співробітництва та обміну досвідом між громадами Нововоронцовський селищний голова у складі делегації від Херсонщини із дводенним візитом відвідав Маріуполь

У делегації – очільники та співробітники районних рад і райдержадміністрацій, сільські та селищні голови, керівники старостатів Бериславського і Генічеського районів.    До Маріуполя колег з Херсонщини запросив голова Маріупольської районної ради Степан Махсма. До організації візиту також долучилася Маріупольська райдержадміністрація на чолі з Наталією Букрєєвою.

22:57 16.07.2021

Працює урядова "гаряча лінія" з питань запобігання домашньому насильству

Якщо Ви чи знайома Вам людина опинилась у складних обставинах, спричинених насильством в сім’ї чи його реальною загрозою, якщо стала жертвою торгівлі людьми та прагне повернутися до нормального життя, або якщо Вам стало відомо про такі випадки – за телефонним номером 1547 цілодобово фахівці готові надати психологічну підтримку, консультацію та зареєструвати відповідне звернення до державних органів.

15:27 16.07.2021

Шановні бухгалтери! Щиро вітаю вас з професійним святом!

16 липня по всій країні відзначається Ваш день – День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві. Саме Ви забезпечуєте чіткий контроль над фінансами підприємств, установ та організацій. Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму громади, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

09:34 16.07.2021

У Нововоронцовській селищній раді проведено обласну онлайн-конференцію.

Сьогодні у залі селекторних нарад Нововоронцовської селищної ради головою Херсонської обласної державної адміністрації Сергієм КОЗИРЕМ проведено онлайн-конференцію з медиками з питання епідеміологічної ситуації в області.

22:10 13.07.2021

З 16 липня - ще більше української мови!

16 липня 2019 року набрав чинності Закон України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, який також відіграє надзвичайно важливу роль у зміцненні української незалежної держави. Перші два роки дії Закону підтвердили його ефективність, застосування державної мови вже передбачено у сфері реклами, науки, під час розробки технічної та проектної документації, у сферах охорони здоров’я, транспорту, діловодства, документообігу, листування і звітності.

14:17 13.07.2021