Шановні жителі громади!

За підсумками проведених тестувань 16 серпня 2021 року на території громади виявлено 2 нових захворівших на COVID-19 в смт.Нововоронцовка.

10:08 18.08.2021

Проведено сесію Нововоронцовської селищної ради

Сьогодні селищним головою Володимиром МАРЧУКОМ проведено одинадцяту сесію селищної ради восьмого скликання.    На порядку денному пленарного засідання селищної ради депутатами розглянуто 30 питань. Зокрема внесено зміни до рішення четвертої сесії селищної ради восьмого скликання від 24.12.2020 року № 33 «Про бюджет Нововоронцовської селищної територіальної громади на 2021 рік», внесено зміни та доповнення до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Нововоронцовської територіальної громади на 2021 рік».

15:41 13.08.2021

Проведено черговий рейд-обстеження з питання легалізації праці.

Актуальним на сьогоднішній день залишається питання «тіньової» заробітної плати, використання найманої праці без оформлення трудових відносин. Це питання містить у собі багато негативних моментів. Від несплати податків, внесків з тіньових доходів працівники залишаються без відповідного соціального захисту та пенсійного забезпечення.

13:58 12.08.2021

Проведено загальну толоку.

Сьогодні працівниками селищної ради, комунальних установ та закладів селищної ради проведено прибирання території біля селищного меморіалу Слави (пам’ятника загиблим воїнам).

13:45 12.08.2021

Шановна громадо!

Так як кожен господар готується до зустрічі гостей з нагоди свого Дня народження, так і вся наша країна копітко лагодиться до 30-ї річниці проголошення своєї незалежності.

13:43 12.08.2021

Службою у справах дітей проведено рейд-обстеження

Минулого тижня працівниками служби у справах дітей апарату Нововоронцовської селищної ради (начальником Антоніною ДАВИДЕНКО та головним спеціалістом Людмилою ЛІНОВСЬКОЮ) спільно з інспектором ювінальної привенції Бериславського районого відділу поліії Світланою КИРИЧЕНКО здійснено обстеження умов проживання та зайнятість дітей, які знаходяться під опікою, дітей, які опинились у складних життєвих обставиних, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у селах Петрівка, Хрещенівка та Осокорівка Нововоронцовської територіальної громади.

13:36 12.08.2021