Шановні колеги, які працюють на ниві надання адміністративних послуг!

Щиро вітаємо вас з професійним святом - Днем адміністратора центру надання адміністративних послуг!      Бажаємо вам міцного здоров'я, вдячних відвідувачів, нових звершень та натхнення у праці на благо територіальної громади.      Зі святом!

11:14 06.09.2021

Вакансії  з наданням житла.

Вакансії з наданням житла.

Якщо ви не можете реалізувати свої професійні можливості та забезпечити бажаний рівень життя за місцем проживання, пропонуємо скористатися можливістю працевлаштування в інші міста і райони Херсонщини.

10:06 02.09.2021

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки!  Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!

Дорогі діти! Шановні вчителі, батьки! Вітаю Вас із чудовим хвилюючим святом — Днем Знань!

1 вересня— День знань — особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.     Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас, день, що дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки, а учням — до своєї другої домівки — у школи. Саме в День Знань ми з особливою теплотою згадуємо своїх вчителів й викладачів, їх неоціненну роботу розуму й серця.

09:19 01.09.2021

30 серпня 2021 року відбулася серпнева конференція педагогічних працівників Нововоронцовської територіальної громади.

Серпнева конференція – особлива педагогічна традиція, зігріта теплом останніх літніх днів і любов’ю до професії. Це час відліку нових справ, нового витка життя в освіті, що знаменує початок освітнього марафону довжиною ще в один рік.

13:10 31.08.2021

У селищі Нововоронцовка розпочинає своє роботу відділення стаціонарного догляду для людей похилого віку.

Як і було заплановано раніше, 28 серпня здійснено перевезення підопічних та майна відділення постійного проживання літніх людей комунального закладу «Нововоронцовський центр надання соціальних послуг» Нововоронцовської селищної ради ( так званого будинку пристарілих).

16:54 30.08.2021

У Нововоронцовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар для шукачів роботи.

Сьогодні, 30 серпня,  у Нововоронцовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості відбувся семінар для шукачів роботи із загальних питань зайнятості.

14:51 30.08.2021

До бюджетів громад Херсонщини сплатили понад 3,2 мільярда гривень.

За 7 місяців 2021 року до бюджетів громад Херсонщини надійшло 3253 млн гривень податкових платежів. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшилися на 17,4%, що у грошовому еквіваленті складає 483 млн гривень.

10:30 30.08.2021

Податкова інформує.

Чи зазначати в одноразовій декларації походження активів.     Чи можна уповноважити особу для подання «нульової» декларації?     Про обчислення бази для нарахування збору з одноразового декларування.

10:25 30.08.2021