“МІНІ-ЧЕРГА” онлайн запис до відділу «ЦНАП» для отримання адміністративних послуг.

Набридло стояти в черзі! НЕ маєте вільного часу!  Хочете отримати адміністративну послугу БЕЗ ЧЕРГ та ОЧІКУВАННЯ- скористайтеся міні-чергою, яку запущено у відділі ЦНАП Нововоронцовської селищної ради Херсонської області.

09:13 22.09.2021

Про скликання дванадцятої сесії селищної ради восьмого скликання..

Відповідно  до частини другої, пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону  України «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні» та Регламенту роботи Нововоронцовської селищної ради восьмого скликання:      Скликати дванадцяту сесію селищної ради восьмого скликання 01 жовтня 2021 року о 1000 годині в залі засідань селищної ради.

18:23 21.09.2021

Від платників Нововоронцовської громади держбюджет  отримав понад 14 мільйонів гривень.

Від платників Нововоронцовської громади держбюджет отримав понад 14 мільйонів гривень.

Упродовж січня-серпня 2021 року від платників Нововоронцовської селищної територіальної громади до Державного бюджету України надійшло 14,6 млн гривень податкових платежів. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

15:32 21.09.2021

Першим заступником голови Бериславської районної державної адміністрації Іриною ДРОБИШ проведено зустріч з освітянами громади.

Сьогодні в сесійній залі Нововоронцовської селищної ради першим заступником голови Бериславської районної державної адміністрації Іриною ДРОБИШ проведено зустріч з освітянами громади.

17:35 20.09.2021

До уваги депутатів селищної ради восьмого скликання!

22.09.2021 року об 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою в кабінеті секретаря селищної ради.

15:13 17.09.2021

Шановні працівники цивільного захисту, аварійно-рятувальних служб та пожежної охорони!

Прийміть вітання з професійним святом — Днем рятівника.     Порятунок людського життя — відповідальна, складна і дуже почесна робота. Ви завжди перші там, де людям потрібна допомога: у завалах зруйнованих будівель, в диму і вогні пожеж, у спотворених транспортних засобах, в епіцентрі природних стихій. Ви постійно несете службу, оперативно реагуючи на будь-які сигнали людей, які потрапили в біду.

10:39 17.09.2021

Мобільний кейс вже в дії.

Для забезпечення доступності громадян щодо отримання адміністративних послуг у відділі «ЦНАП» апарату Нововоронцовської селищної раді затверджено Порядок надання адміністративних послуг за допомогою спеціальної валізки «Кейс «Мобільний офіс».

15:45 15.09.2021

ЄДИНИЙ ДЕНЬ ДЕПУТАТА

16 вересня 2021року депутати Нововоронцовської  селищної ради будуть проводити прийом громадян:

10:51 15.09.2021

УВАГА!  Осіння  кампанія з пероральної  імунізації диких  м’ясоїдних тварин.

УВАГА! Осіння кампанія з пероральної імунізації диких м’ясоїдних тварин.

Нововоронцовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує щодо початку проведення осінньої кампанії з пероральній імунізації диких м’ясоїдних тварин на виконання п.11 протоколу Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України від 29.01.2021 № 1, враховуючи складну епізоотичну ситуацію щодо сказу тварин та з метою забезпечення виконання Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних і паразитарних хвороб тварин в Херсонській області на 2021 рік.

10:43 14.09.2021

Семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України.

Днями у Нововоронцовській філії Херсонського обласного центру  зайнятості відбувся  семінар  для шукачів роботи  з орієнтації на службу в Збройних Силах України.  До проведення було залучено майора першого відділу Бериславського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Ткаченка Олександра Сергійовича, який  надав інформацію учасникам заходу про можливості військової служби за контрактом у ЗСУ, як вид вирішення зайнятості населення.

11:28 13.09.2021