Результати проведеного конкурсного відбору на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Нововоронцовська центральна лікарня» Нововоронцовської селищної ради.

За результатами проведеного конкурсного відбору на посаду директора комунального некомерційного підприємства «Нововоронцовська центральна лікарня» Нововоронцовської селищної ради (повідомлення про оголошення конкурсу від 20 серпня 2021 року відповідно до розпорядження селищного голови від 20 серпня 2021 року № 165) – переможцем визначено ДІДЕНКА Олега Євгеновича.

12:26 13.10.2021

З метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя населення, утримання у належному стані будівель, споруд, інженерних споруд, території та  санітарного очищення територій населених пунктів територіальної громади, керуючись пунктом 44 частини 1 статті 26, частиною 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», Типовими правила благоустрою території населеного пункту, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27.11.2017 № 310, селищна рада

15:43 12.10.2021

УВАГА!!!  Нововоронцовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує!

УВАГА!!! Нововоронцовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує!

Нововоронцовське управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області інформує що за результатами лабораторних досліджень Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи на території  зоокутку гідропарку «Топільче» комунального підприємства «Обєднання парків культури та відпочинку у місті Тернопіль» встановлено діагноз-сибірка у поні .

16:48 06.10.2021

Для вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку.

Для вклеювання фотографій до паспорта громадянина України при досягненні 25- та 45-річного віку необхідно звернутись до Центру надання адміністративних послуг (смт.Нововоронцовка  , вул. Суворова, буд. 4)

16:40 06.10.2021

Повідомлення Нововоронцовської селищної ради!

Нововоронцовська селищна рада має намір підготувати  проект рішеня селищної ради „ Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Нововоронцовської селищної територіальної громади» Бериславського району Херсонської області та аналіз регуляторного впливу, що буде висвітлене на офіційному сайті Нововоронцовської селищної ради http://novovoroncovka.rada.org.ua

14:31 06.10.2021

Шановні жителі громади!

За підсумками проведених тестувань за 28.09.-29.09. 2021 року на території громади виявлено 7 нових захворівших на COVID-19, з них: в смт.Нововоронцовка – 7 чол.. З початку епидемії за даними КНП «Нововоронцовський центр первинної медико-санітарної допомоги» захворіло 732 чол., в т.ч. 87 дітей; на амбулаторному лікуванні станом на 01 жовтня п.р. – 23 чол., на стаціонарному лікуванні – 5 чол.. Всього видужало 677, померло – 27. Щеплено проти COVID-19 : 1 доза – 1826 чол. (26%), 2 дози – 1552 чол (22%).

08:38 02.10.2021