Інформаційне повідомлення  про проведення громадського обговорення шляхом зібрання підписних листів кандидатури старости Миролюбівського старостинського округу Нововоронцовської селищної територіальної громади КАРА Сергія Сергійовича.

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення шляхом зібрання підписних листів кандидатури старости Миролюбівського старостинського округу Нововоронцовської селищної територіальної громади КАРА Сергія Сергійовича.

Нововоронцовська селищна рада Бериславського району Херсонської області проводить обговорення кандидатури старости Миролюбівського старостинського округу.

09:14 17.11.2021

Обговорено ефективне та економічне енергоспоживання, застосування відновлювальних джерел енергії та перспективи використання альтернативних видів палива у закладах соціальної сфери громади.

Головними напрямками розвитку сучасної енергетики України є розробка та впровадження високоефективних енергозберігаючих технологій, широке використання альтернативних, в тому числі нетрадиційних і поновлюваних джерел енергії.

11:05 16.11.2021

Цьогоріч перша щасливиця отримала ключі від власної квартири.

У 2021 році Нововоронцовська територіальна громада отримала майже 2 млн. гривень державної субвенції для придбання житла для шістьох осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на позачерговому квартирному обліку.

13:08 15.11.2021

Відбулася робоча нарада під головуванням начальника відділу із гуманітарних питань селищної ради.

12 листопада відбулася робоча нарада під головуванням начальника відділу із гуманітарних питань селищної ради Наталі ЛИТОВЧЕНКО з керівниками закладів освіти громади, у якій також взяли участь начальник Нововоронцовського управління ГУ ДПСС Інна СКОРИК та начальник фінансового відділу селищної ради Лариса НАЙДА.

08:44 15.11.2021

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

На виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України, затвердженою постановою Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 471, зокрема, цілі: «Українець, який хоче мати цифрові навички, може їх вільно набути», Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта», яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua.

05:45 13.11.2021

Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сьогодні під головуванням секретаря селищної ради Людмили МАРТИНЕНКО проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

22:27 12.11.2021

Безпечний ЦНАП громади.

Враховуючи погіршення епідемічної ситуації на півдні України щодо захворюваності на коронавірусну інфекцію, турбота громади про безпечний ЦНАП посилюється в рази.

20:54 10.11.2021

Відкрито алею пам’яті на честь наших місцевих Воїнів світла, котрі загинули під час російсько-української війни.

6 листопада в селищі Нововоронцовка, завдячуючи не байдужим людям, відкрито алею пам’яті на честь наших місцевих Воїнів світла, котрі загинули під час російсько-української війни.

20:22 10.11.2021

Нововоронцовщина - учасник проекту Програми розвитку ООН в Україні "Посилення стійкості громад" за підтримки уряду Великобританії.

У рамках проекту ПРООН «Посилення стійкості громад Херсонської області» сьогодні з робочим візитом до Нововоронцовської селищної територіальної громади завітали Есма УМЕРОВА - регіональний координатор ПРООН з досягнення цілей сталого розвитку, Олена ЯКУБА - начальник відділу з питань зовнішньо-економічної діяльності та міжнародної технічної допомоги управління «Офіс інвестицій та розвитку експорту» Херсонської обласної державної адміністрації та Юлія КРИВЧИК – директор департаменту розвитку економіки Херсонської обласної державної адміністрації.

15:48 09.11.2021