Шановні  усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки,   батьки-вихователі!

Шановні  усиновителі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки,  батьки-вихователі!

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини. Все більше і більше українських сімей відкривають свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

09:16 30.09.2021

Шановні працівники бібліотек Нововоронцовської громади!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек! Сьогодні кожна бібліотека – Берегиня національної культури, скарбниця народної творчості та острівець духовності, а кожен бібліотекар – хранитель духовних скарбів.

09:11 30.09.2021

1 жовтня - Міжнародний день людей похилого віку

"Поки ми молоді, старість бачиться нам такою далекою і навіть неможливою. Нам здається, що ми завжди будемо молоді, але… Роки минають швидко і в якусь мить людина починає розуміти, що вона поповнює ряди бабусь та дідусів."                                                        І. О.Решетовська

15:11 29.09.2021

Страховий стаж можна купити !

З січня 2004 року в Україні запроваджено принцип пенсійного страхування, відповідно до якого страховий стаж людині зараховується за умови сплати страхових внесків. Відтоді, право на пенсію та її розмір напряму залежить від сплачених сум страхових та єдиного внесків.

12:04 29.09.2021

Всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг, отримають підтримку від держави, – Марина Лазебна.

Субсидії отримають всі, хто потребує допомоги в оплаті комунальних послуг. Про це заявила Міністр соціальної політики України Марина Лазебна під час прес-конференції.

11:54 29.09.2021