Як роздрукувати COVID-сертифікат на порталі Дія?

Авторизуватися за допомогою електронного підпису (КЕП). Натиснути «Отримати СOVID-сертифікат» на головній сторінці або в розділі «Послуги». Підписати згоду про обробку персональних даних КЕПом. Коли «Дія» знайде дані про вашу вакцинацію в реєстрах, то вам прийде повідомлення про це на електронну пошту. Детальніше у відео: https://www.youtube.com/watch?v=n9Xh1Ablqaw

16:10 25.10.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

26.10.2021 року о 10:00 годині відбудеться засідання постійної комісії з  питань регламенту, депутатської  діяльності та етики, законності, правопорядку та запобігання корупційних правопорушень   селищної ради в кабінеті секретаря селищної ради.

09:28 23.10.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

25.10.2021 року о 09:00 годині відбудеться засідання постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності в залі засідань селищної ради.

16:05 21.10.2021

ШАНОВНІ ВІДВІДУВАЧІ!

Приміщення Нововоронцовської селищної ради працює у посиленому протиепідеміологічному катантинному режимі!

13:27 21.10.2021

Бюджет Нововоронцовської громади поповнився   більш як на 30 мільйонів гривень.

Бюджет Нововоронцовської громади поповнився  більш як на 30 мільйонів гривень.

За інформацією відділу координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня – вересня 2021 року до місцевого бюджету платники податків Нововоронцовської селищної територіальної громади сплатили 30,3 млн гривень податків і зборів.

10:31 21.10.2021

До уваги депутатів селищної ради восьмого скликання!

23.10.2021 року об 10:00 відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою.

14:09 20.10.2021

«Наші мужні герої, ви - надія країни»

14 жовтня відзначається величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів. Вважалося, що Свята Покрова охороняла козаків у боях, а Божу Матір вони мали своєю заступницею. Відтак, у часи незалежності свято Покрови почали відзначати ще і як День Українського козацтва, а з 2014 року – День захисника України.

10:59 14.10.2021