ВІТАЄМО!

Керівництво Нововоронцовської селищної ради продовжує вітати шанованих старожилів громади з днем народження. Традиційно в честь свята ювіляри отримують слова подяки та подарунки за невтомну працю та вклад у розвиток Батьківщини.

16:45 16.02.2022

Вітаємо з ювілеєм!

90 років – це чудовий ювілей, який додає не лише сивину на волосся, але й тішить спогадами та життєвою мудрістю.

14:02 15.02.2022

Нововоронцовка: нежитлові приміщення в оренду

Запрошуємо взяти участь в аукціоні з оренди нежитлових приміщень площею 97,2 м², що знаходяться на балансі управління Державної казначейської службі України у Нововоронцовському районі Херсонської області.

15:12 10.02.2022

Земельні послуги на Гіді з державних послуг

Плануєте зареєструвати земельну ділянку, затвердити проєкт землеустрою або внести відомості про межі частини ділянки до Державного земельного кадастру? Гід з державних послуг підкаже як та за який час це можна зробити.  Для вашої зручності підготували добірку земельних дозвільних послуг на Гіді.

09:14 08.02.2022

Відбулось 18 пленарне засідання сесії VIII скликання Нововоронцовської селищної ради.

Сьогодні під головуванням селищного голови Володимира МАРЧУКА відбулось 18 пленарне засідання сесії VIII скликання Нововоронцовської селищної ради. У роботі сесії взяли участь 20 депутатів селищної ради.

16:15 07.02.2022