Звіт про результати проведення І етапу громадського обговорення проекту Перспективного плану оптимізації закладів освіти Нововоронцовської селищної ради на 2023-2025 роки

Звіт  про результати проведення І етапу громадського обговорення проекту Перспективного плану оптимізації закладів освіти Нововоронцовської селищної ради на 2023-2025 роки

18:00 17.07.2023

Розпорядження №134 від 06.07.2023 «Про розробку Програми комплексного відновлення території Нововоронцовської селищної територіальної громади Бериславського району Херсонської області»

14:42 07.07.2023

Розпочато громадське обговорення проекту Перспективного плану оптимізації закладів освіти Нововоронцовської селищної ради на 2023-2025 роки

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ про проведення громадського обговорення проекту Перспективного плану оптимізації закладів освіти Нововоронцовської селищної ради на 2023-2025 роки

15:36 19.06.2023

12 червня – Всесвітній день боротьби з дитячою працею

Всесвітній день боротьби з дитячою працею був встановлений рішенням Міжнародної організації праці (МОП). Ідея про внесення до календаря нової дати з’явилася в 1997 році після проведення заходів, присвячених боротьбі з найгіршими формами дитячої праці.

14:41 09.06.2023

Визначення потреб осіб з інвалідністю.

Міністерство соціальної політики України реформує процес надання соціальних послуг для осіб з інвалідністю та працює над створенням дієвої інклюзивної системи, в якій люди з інвалідністю мають всі можливості для проходження якісної реабілітації, соціалізації, навчання, працевлаштування, економічної самостійності та гідного догляду у випадку необхідності у безбар’єрному суспільстві.

11:45 07.06.2023