Розпорядження начальника селищної військової адміністрації №73 від 18.05.2023

Розпорядження начальника селищної військової адміністрації №73 від 18.05.2023 "Про утворення робочої групи з підготовки та аналізу інформації щодо факторів, які можуть обумовлювати необхідність та/або доцільність розробки Програми відновлення території Нововоронцовської селищної територіальної громади"

15:45 22.05.2023

Соціальна програма SCHOLARSHIP: “Оплата за весь рік навчання у твоєму ВНЗ”. Грантова програма для абітурієнтів та студентів!

📖 Зараз, в умовах воєнного стану, багато сімей вже постраждало від рук окупанта. У зв'язку з цим діє програма SCHOLARSHIP, для турботи про наступне покоління нашої держави і надання можливості юним українцям отримати безкоштовне навчання. Головний приз - гранти (стипендія) на сплату року навчання в українському ВНЗ.

15:31 01.05.2023

Безпечна країна очима дітей

Соціальні відеоролики «Безпечна країна очима дітей» створені дітьми в рамках щорічного Всеукраїнського молодіжного конкурсу фото-та відеоробіт «Безпечна країна» та відповідають вимогам соціальної реклами за висновком Національної ради України з питань телебачення та радіомовлення. Соціальні відеоролики з питань безпеки дітей на залізниці створені за сприяння ПАТ «Укрзалізниця».

14:49 29.03.2023

Відділ "ЦНАП" Нововоронцовської селищної ради ІНФОРМУЄ

Працюємо в турборижимі, щоб допомогти кожному переселенцю стати на облік та отримати довідку ВПО (внутрішньо переміщених осіб), яка дозволить переселенцям оформити грошову соц. допомогу та підтвердити тимчасове місце проживання, а їхнім роботодавцям та людям, що прихистили, компенсацію від держави.

17:14 08.04.2022

Шановна громадо!

В укриттях громади підготовлено приміщення, підключено світло, є мінімальний запас води, у Нововоронцовській школі №2 є маленькі ліжечка, засоби пожежогасіння, мінімальні засоби для надання допомоги.

13:49 26.02.2022

УВАГА! Фейк від імені Служби безпеки України.

Служба безпеки України, [25.02.2022 10:22] У Telegram та інших месенджерах  розповсюджують фейк від імені Служби безпеки України. Нібито СБУ вимагає від українців перейти за посиланням, аби «пройти перевірку». Це посилання, схоже на адресу сайту СБУ, але воно фейкове і не веде на онлайнресурс Служби!

10:27 25.02.2022