Набір в навчальну програму для молоді«Skills Lab: Local Leaders»

Хей, молодь! Маємо щось новеньке для тебе!  Як гадаєш, чому деякі речі постійно змінюються? Громади та міста розвиваються, стають сильними та спроможними? Напевно тому, що за кожною зміною – стоїть конкретна людина, лідерка або лідер, які не чекають, а діють. Якщо тобі є що сказати, ти хочеш побудувати свій покроковий план втілення сучасних змін для свого міста або громади та стати їх рушієм - гоу в команду молодіжного лідерства!  Нова навчальна програма “Skills Lab: Local Leaders” дає можливість:

11:40 01.02.2022

Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання, що надаються КП "Комунсервіс" Нововоронцовської селищної ради.

Рішення Виконавчого комітету №11 від 28 січня 2022 року "Про коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання, що надаються КП "Комунсервіс" Нововоронцовської селищної ради".

14:54 28.01.2022

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

01.02.2022 року о 10:00 годині відбудеться засідання постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності в кабінеті секретаря селищної ради.

14:43 27.01.2022

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

27.01.2022 року о 10:00 годині  в в кабінеті секретаря селищної ради відбудеться спільне засідання постійних комісій селищної ради з  питань регламенту, депутатської  діяльності та етики, законності, правопорядку та запобігання корупційних правопорушень та  з гуманітарних питань та соціального захисту

15:50 25.01.2022

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

01.02.2022 року 0 10:00  відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою в залі засідань селищної ради.

15:45 25.01.2022