До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

04.01.2022 року 0 1000  відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою в кабінеті секретаря селищної ради.

20:36 28.12.2021

З Різдвом Христовим!

Дорогі жителі громади, які святкують Різдво за григоріанським календарем!  У ваші серця та оселі всезігріваючим світлом прийшло радісне свято. Щороку ви першими маєте щасливу нагоду спостерігати на небосхилі спалах яскравої різдвяної зірки, промені якої несуть радість у кожну домівку. Тепло цього свята однаково зігріває усіх християн світу, незалежно від їх національності та поглядів, які вони поділяють.

13:45 25.12.2021

Педагоги нашої громади отримали 13 ноутбуків.

Завдяки реалізації національного проєкту "Ноутбук - кожному вчителю" та підтримці селищного голови Володимира МАРЧУКА педагоги нашої громади отримали 13 ноутбуків, що дасть можливість зробити освітній процес сучасним та зручним, зокрема в умовах дистанційного навчання. Це вагомий внесок, тому не зупиняємося на досягнутому...

20:46 24.12.2021

Проведено засідання шістнадцятої сесії селищної ради.

Сьогодні проведено засідання шістнадцятої сесії селищної ради.   Ключовим питанням сесії стало затвердження проекту бюджету Нововоронцовської селищної територіальної громади на 2022 рік, який представила начальник фінансового відділу селищної ради Лариса НАЙДА. Головний фінансовий документ громади прийнято вчасно, у строки передбачені Бюджетним кодексом України. Це означає, що соціальна, освітня, медична та інші бюджетні сфери громади стабільно функціонуватимуть з першого дня нового року. Бюджетом передбачено забезпечення захищених статей видатків, визначених бюджетним кодексом, у тому числі, заробітної плати та комунальних платежів.

20:07 24.12.2021

Передано 13 ноутбуків для вчителів Нововоронцовської територіальної громади.

Сьогодні делегація Нововоронцовської територіальної громади на чолі з селищним головою Володимиром МАРЧУКОМ узяли участь в урочистій передачі ноутбуків за національним проектом «Ноутбук кожному вчителю», яка відбулася у м. Бериславі.

21:27 21.12.2021

Проведено засідання виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради.

20 грудня під головуванням селищного голови Володимира МАРЧУКА проведено засідання виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради. Під час засідання члени виконавчого комітету розглянули та прийняли 8 рішень з питань життєдіяльності громади.

18:57 21.12.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

22.12.2021 року після спільного засідання постійних комісій селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та комунальної власності в кабінеті секретаря селищної ради.

17:46 20.12.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання

22.12.2021 року 0 09:30 в залі засідань селищної ради відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою.

17:41 20.12.2021