Про автобусні перевезення в громаді

Минулої осені у зв’язку із встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Нововоронцовської територіальної громади рішенням місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій введена заборона на здійснення регулярних транспортних місцевих перевезень пасажирів в Нововоронцовській територіальній громаді з 15 жовтня 2021 року.

19:29 13.01.2022

Шеринг документів з допомогою застосунку Дія з серпня 2021 року успішно використовується у відділі "Центр надання адміністративних послуг"Нововоронцовської селищної ради.

Шеринг документів – це новітній спосіб надання копій цифрових документів.     Він збільшує ефективність роботи ЦНАПу і скорочує час на обробку та перевірку документів заявників.    Для шерингу документів в приміщенні ЦНАП та біля місця прийому відвідувачів у кожного адміністратора розміщено QR-код.    Для передавання копії цифрового документа відвідувач сканує QR-код (рекомендовано використовувати сканер QR-коду в мобільному застосунку Дія).    У мобільному застосунку Дія відвідувач має підтвердити передавання даних про себе.     Дія автоматично сформує чернетку листа з копіями цифрових документів із електронною адресою ЦНАП у полі вводу отримувача листа. Відвідувачу потрібно буде натиснути «Надіслати» у своєму поштовому клієнті. Відвідувач підтверджує та надсилає копію цифрового документа на  електронну пошту нашого ЦНАПу. Документи надійдуть автоматично.    Зараз шерити можна ID-паспорти, ідентифікаційні номери (РНОКПП) та свідоцтва про народження дітей (якщо вони підтянуті в додаток Дія).

14:42 12.01.2022

До уваги платників податку на майно!

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

00:25 07.01.2022

Різдвяний Святвечір

Шановні нововоронцовці!    Сьогодні святкується Свята Вечеря - коли вся родина збирається за святковою пісною вечерею.    В Різдвяний Святвечір бажаю всім відкрити серця і насолодитися близькістю рідних людей. Нехай яскрава зірка надії і любові горить над вашим домом, а в душі завжди знайдеться місце для прощення. Нехай Святий Вечір принесе у ваш дім добро, любов, щастя та надію. Я бажаю вам миру та світла, щоб ваше життя ніколи не було затьмарене смутком, здоров’я було міцним, сім’я – щасливою, а справи – успішними.     Затишку вам, добра і Божого Благословення!

16:11 06.01.2022

Щасливого Нового року!

Шановні жителі громади! Прийміть найщиріші вітання з прийдешнім Новим роком! Новорічне свято – це завжди нові надії і сподівання, нові життєві задуми і бажання, новий крок у незвідане майбутнє.

23:00 31.12.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

Засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою переноситься з 04.01.2022 року на 05.01.2022 року на 9:00.

10:30 31.12.2021

До підопічних стаціонарного відділення завітав селищний голова Володимир МАРЧУК у супроводженні Діда Мороза та його онучки Снігуроньки.

Зимової пори, коли надворі холодно, а в оселях запалюються свічки та вогники на ялинках, наші серця в очікуванні дива, позитиву і радості.    На особливий настрій налаштовані в ці дні і мешканці стаціонарного відділення постійного проживання літніх людей комунального закладу «Нововоронцовський центр надання соціальних послуг» Нововоронцовської селищної ради. Люди, в яких доля склалася досить непросто, радіють зустрічам, спілкуванню, з великою вдячністю приймають увагу й турботу. А ще згадують все те, що було в минулому, намагаючись забрати з собою у рік прийдешній лише гарні та світлі спомини.

20:33 30.12.2021

До відома депутатів селищної ради восьмого скликання!

04.01.2022 року 0 1000  відбудеться засідання постійної комісії з  питань аграрної політики та земельних відносин, природокористування, планування території, інфраструктури, житлово-комунального господарства  та благоустрою в кабінеті секретаря селищної ради.

20:36 28.12.2021