Український ветеранський фонд запрошує ветеранів та військовослужбовців пройти онлайн-опитування

Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.

15:14 16.01.2024

Депутатам Нововоронцовської селищної ради восьмого скликання

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення  порядку подання  декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» відновлено е-декларування та функції Національного агентства з питань запобігання корупції (далі- НАЗК).

11:17 11.01.2024

Поліція інформує!!!

Якщо Ви постраждали від насильства, та потребуєте допомоги- звертайтеся за наступними номерами телефонів:

13:32 09.01.2024

Всеукраїнське опитування  "А ти займаєшся спортом?"

Міністерство молоді та спорту України проводить активну роботу щодо залучення населення, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, ветеранів війни та членів їхніх сімей до оздоровчої рухової активності та спорту.

11:19 19.12.2023

Український національний центр розбудови миру інформує

Державне підприємство «Український національний центр розбудови миру», яке відповідно до розпоряджень Кабінету Міністрів України від 17.03.2022 № 228-р «Про виконання функцій Національного інформаційного бюро» та від 31.05.2022 № 434-р «Питання виконання Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни від 12 серпня 1949 року» виконує функції Національного інформаційного бюро (далі – НІБ) передбаченого Женевськими конвенціями про поводження з військовополоненими та про захист цивільного населення під час війни від 12.08.1949, здійснює збір інформації щодо захищених цивільних осіб та військовослужбовців.

11:13 12.12.2023