Проведено засідання комісії з питання визначення економічного обгрунтування тарифів на водопостачання та інші послуги

Одним із найактуальніших та найобговорюваніших питань громадськості населених пунктів територіальної громади є питання намірів комунальних підприємств з надання водопостачання про підвищення тарифів на послуги.

10:37 23.03.2021

Мобільність – ключовий принцип надання стоматологічної допомоги в громаді

Як ми вже зазначали у попередніх публікаціях питання надання якісних медичних послуг населенню є пріоритетним для Нововоронцовської територіальної громади. Адже піклування про здоров’я жителів сьогодні актуальне як ніколи.

10:33 23.03.2021

Проведено засідання робочої групи щодо доопрацювання програми економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовської селищної територіальної громади

22 березня 2021 року проведено засідання робочої групи з розробки плану заходів щодо доопрацювання та удосконалення програми економічного, соціального та культурного розвитку Нововоронцовської селищної територіальної громади.

10:27 23.03.2021

Продовжуємо спортивне життя громади

Днями у с. Любимівка було проведено Турнір Нововоронцовської селищної територіальної громади з шахів та шашок, присвячений пам’яті заслуженого працівника сільського господарства Андрія Андрійовича ГЛАДИША. Участь у заході брали ті представники спортивної громадськості, які знають, як задіяти інтелект як найбільший важіль для перемоги. Змагання пройшли в атмосфері взаємоповаги, товариськості, приємного спілкування та підтримки. Таким чином, за підсумками ігор маємо наступні результати:

10:48 22.03.2021

Селищний голова привітав працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

День працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення — професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам даної галузі, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності населених пунктів, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та затишним.

13:39 19.03.2021

Покращення дорожньої інфраструктури Нововоронцовської територіальної громади в дії

Питання ремонтів, стану та утримання автомобільних доріг залишається важливим та актуальним, так як стан автомобільних доріг має безпосереднє відношення до економічного і соціального розвитку громади та впливає на забезпечення належного регулярного автобусного перевезення пасажирів, залучення інвестицій, розвитку туризму тощо.

14:23 18.03.2021