Проведено привітання в рамках святкування Дня селища.

Дата: 24.09.2021 14:31
Кількість переглядів: 381

День народження Нововоронцовки – це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у селищі з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Вже доброю традицією на святі стало привітання жителів селища подарунками.

23 вересня в рамках святкування 226-ї річниці Дня селища секретар селищної ради Людмила МАРТИНЕНКО та голова Нововоронцовської селищної ветеранської організації Тетяна МАКАРИЧЕВА привітали жителів селища за наступними номінаціями:

Найменший житель селища – ним стала крихітка Юленька Дубина, яка народилася 07 вересня. Людмила Олександрівна та Тетяна Василівна побажали малечі здоров'я, щирих та люблячих сердець поруч, нових звершень та вдалих кроків у такому цікавому та буремному житті.

Отримав подарунок і найстарший житель селища, яким вже декілька років поспіль є Заскалько Михайло Іванович, 09 жовтня 1926 року народження. Відвідувачі селищного довгожителя побажали йому міцного здоров’я ще на довгі-довгі роки життя.

Подружньою парою, яка прожила найбільше років разом, стала родина Ткачових Михайла Володимировича та Олександри Олексіївни, які мають 63 роки спільного сімейного життя. Секретар селищної ради побажала подружжю і надалі залишатися такими життєрадісними, оберігати один одного та відчувати підтримку ще багато спільних років подружнього життя.

Подарунки нашим нагородженим придбали приватні підприємці селища на зібрані спонсорські кошти Анатолія ЄДНАКА, Людмили ШМАЛЬКО, Олександра та Анни НІКІТОВИЧІВ, Олени РУДЕНКО, Ігоря КАНДИБАЛА, Раїси МІРОШНІЧЕНКО, Любові і Олександри ПРОЦЕНКІВ, Олени ПОЛОНСЬКОЇ, Миколи ПАВЛИШИНА, Валентини ЛЕВКО, Інни ЯКОВЕНКО, магазина «Вацак».

Нововоронцовська селищна рада щиро дякує всім благодійникам.

Підсумувавши, хочеться в черговий раз засвідчити, що жителі Нововоронцовки - це гідні господарі свого селища, готові йти вперед, писати нову історію.