Від платників Нововоронцовської громади держбюджет отримав понад 14 мільйонів гривень.

Дата: 21.09.2021 15:32
Кількість переглядів: 352

Упродовж січня-серпня 2021 року від платників Нововоронцовської селищної територіальної громади до Державного бюджету України надійшло 14,6 млн гривень податкових платежів. Про це повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

ТОП – 3 надходжень до державного бюджету в розрізі основних податків склали: податок на доходи фізичних осіб – 6,1 млн гривень, податок на додану вартість – 3,9 млн гривень і військовий збір – 1,7 млн гривень.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі наголошує, що своєчасна та повна сплата податків і зборів до бюджетів усіх рівнів – це одна з передумов відновлення фінансової стабільності та добробуту нашої країни й кожного її громадянина.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».