Першим заступником голови Бериславської районної державної адміністрації Іриною ДРОБИШ проведено зустріч з освітянами громади.

Дата: 20.09.2021 17:35
Кількість переглядів: 324

Сьогодні в сесійній залі Нововоронцовської селищної ради першим заступником голови Бериславської районної державної адміністрації Іриною ДРОБИШ проведено зустріч з освітянами громади.

У своєму виступі пані Ірина подякувала кожному, хто вже вакцинувався, прагнучи вберегти себе та оточуючих від ризиків захворіти. Зазначила, що вимога про наявність у колективах закладів освіти 80% провакцинованих співробітників цілком обґрунтована і реальна. Закликала освітян свідомо і виважено підійти до питання вакцинації та не зволікати із захистом себе, дітей та оточуючих.

Секретар селищної ради Людмила МАРТИНЕНКО підтримала доповідачку та зауважила, що інформаційно-роз’яснювальна робота у громаді та серед освітян зокрема щодо необхідності та переваг імунізації буде продовжуватись.

В.о. директора комунального некомерційного підприємства «Нововоронцовський центр первинної медико-санітарної допомоги» Віра МЄЛЄНТЬЄВА ознайомила присутніх з алгоритмом запису на вакцинацію.