Проведено засідання місцевої комісії з питань техногенно- екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Дата: 15.06.2021 19:05
Кількість переглядів: 311

14 червня селищним головою Володимиром МАРЧУКОМ проведено засідання комісії ТЕБ та НС.

На порядок денний засідання було винесено наступні питання:

1. Про посилення контролю за дотриманням законодавства у сфері поводження з твердими побутовими відходами.

2. Про забезпечення населення питною водою гарантованої якості.

3. Про заходи протипожежної безпеки на території селищної ради (протокольно).

4. Про заходи по охороні життя людей на водних об’єктах громади.

Крім того, членами комісії обговорено питання відзначення Дня Конституції України в громаді та підготовку закладів освіти до нового навчального року і санітарно-епідеміологічні вимоги до їдалень та підсобних приміщень.

Про першому питанню заслухали начальника Нововоронцовського управління Головного управління Держпродспоживслужби у Херсонській області Інну СКОРИК, яка інформувала членів комісії, що на даний час в населених пунктах Нововоронцовської селищної територіальної громади не розроблено та не затверджено в установленому порядку місцеві програми поводження з відходами, не впроваджено схеми санітарного очищення населених пунктів, не організовано централізоване вивезення твердих побутових відходів.

Голова комісії Володимир МАРЧУК зазначив, що вся громада зацікавлена в організації централізованого вивозу твердих побутових відходів та впровадження роздільного збирання ТПВ. Тому, членами комісії прийнято одноголосне рішення доручити, у визначені терміни, директорам комунальних господарств Нововоронцовської селищної територіальної громади:

- організувати централізований вивіз твердих побутових відходів з визначенням виконавців робіт з вивезення побутових відходів;

- розпочати впровадження роздільного збирання ТПВ;

- розробити схему санітарного очищення та затвердити її у встановленому законодавством порядку;

- забезпечити належне прибирання територій, своєчасного вивезення сміття;

недопущення утворення стихійних сміттєзвалищ, тощо.

По другому питанню прийнято рішення вирішили забезпечити дотримання водоохоронного режиму у зонах санітарної охорони артезіанських свердловин. забезпечити проведення виробничого контролю питної води в місцях водозабору та в розподільчій мережі, дотримуватись періодичності та виду контролю якості питної води, а також забезпечити проведення знезараження питної води.

Крім того, комісією затверджено заходи щодо забезпечення пожежної безпеки на території Нововоронцовської селищної територіальної громади на 2021 рік у пожежонебезпечний період; прийнято одноголосне рішення провести заходи до Дня Конституції України в населених пунктах громади, а також у серпні 2021 року провести комплексні перевірки по підготовці навчальних закладів до нового навчального року.