14 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька смт Нововоронцовка Литвинова Галина Онуфріївна.

Дата: 15.06.2021 11:06
Кількість переглядів: 314

14 червня відсвяткувала свій 95-річний ювілей жителька смт.Нововоронцовка Литвинова Галина Онуфріївна.
   Зі славним ювілеєм, щирими словами, квітами і подарунком ювілярку вітали селищний голова Володимир МАРЧУК, голова селищної ветеранської організації Тетяна МАКАРИЧЕВА та керуюча справами виконкому селищної ради Олена БРИЖ.

Фото без опису

Іменинниці побажали здоров’я, мирного неба, уваги близьких людей, і звичайно, дожити до ста літ і навіть далі.

Галина Онуфріївна – яскравий приклад для наслідування молодому поколінню. Вона виростила чудових 2 дітей, 3 онуків, 5 правнуків, на своєму віку бачила страшні будні війни, пережила голодні повоєнні роки, не втрачає оптимізму й сьогодні.

Отака вона – наша землячка – з добрим серцем, світлою душею, чистими помислами та сповненими людської доброти очима.

Таких людей, як Галина Онуфріївна – залишилося одиниці. Це живі свідки епохи.