Нововоронцовська селищна рада

Керівництво селищної ради

Селищний голова - Марчук Володимир Володимирович

Біографія

Марчук Володимир Володимирович народився 15 березня 1976 року в селі Маяки, Біляївського району, Одеської області.

Громадянин України.

Освіта вища: У 2007 році закінчив Одеську Національну юридичну академію і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юрист.

Трудова діяльність:

• З 1994 року по 1996 рік проходив військову службу в Збройних силах України.
  • З 1996 року по 1998 рік служив в органах внутрішніх справ України.
  • З 1998 року по 2011 рік працював заступником директора з питань охорони і безпеки МПП «Таврія».
  • У 2011 році працював першим заступником директора господарства ССГТОВ «Насіння – сервіс».
  • З березня 2015 року по листопад 2015 року працював начальником служби охорони СТОВ «Птахівник».
  • З листопада 2015 року – Нововоронцовький селищний голова.

Позапартійний.

Розлучений.

Склад сім’ї:

• Син - Марчук Володимир Володимирович 1997 року народження.
  • Син - Марчук Максим Володимирович 2006 року народження.
  • Донька - Марчук Богдана Володимирівна 2018 року народження.

Судимості за вчинення тяжкого або особливо тяжкого злочину, злочину проти виборчих прав громадян або корупційного злочину не має.

Секретар селищної ради - Мартиненко Людмила Олександрівна

Біографія

Мартиненко Людмила Олександрівна, народилася 24 жовтня 1963 року в смт. Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області.

Громадянка України.

Освіта вища:  з 1982 по 1987 роки навчалася на заочному відділенні Криворізького державного педагогічного інституту, природничому факультеті, спеціальність – біологія та присвоєно кваліфікацію вчитель біології.

Трудова діяльність:

• з 1981 по 1983 роки працювала старшою піонервожатою середньої школи № 116 м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
  • З 1983 по 1985 рр. - старшою піонервожатою Нововоронцовської середньої школи, Херсонської області.
  • З 1985по 1988 рр. працювала в Нововоронцовському РК ЛКСМ України, спочатку комсоргом по групі шкіл, а потім секретарем.
  • З 1988 по 1990рр. – інструктором організаційного відділу Нововоронцовського РК КП України.
  • З 1990 по 1994 рр. – заступником директора з виховної роботи Нововоронцовської середньої школи. З 1994 – вчителем, з листопада 1998 - директором, з листопада 2005р. по квітень 2006р. - вчителем біології Нововоронцовської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.
  • З квітня 2006р. по теперішній час – секретар Нововоронцовської селищної ради (п’ятого, шостого, сьомого, восьмого скликань).

Нагороджена Почесними грамотами Нововоронцовського відділу освіти, Нововоронцовської районної державної адміністрації, Нововоронцовської районної ради, Херсонського управління освіти.

Одружена.

Склад сім'ї:

• чоловік – Мартиненко Микола Олександрович, народився 1 грудня 1956 року. Пенсіонер.
  • Старша донька – Єременко Юлія Андріївна, народилася 21 листопада 1982 року в смт. Нововоронцовка, має дві вищі освіти. Проживає в м.Кривому Розі.
  • Молодша донька – Мартиненко Вікторія Миколаївна, народилася 08 вересня 1996 року в смт. Нововоронцовка Нововоронцовського району Херсонської області. Магістр бухгалтерського обліку та звітності. Проживає в м. Києві.

Мартиненко Людмила Олександрівна та члени її родини до кримінальної відповідальності не притягувались та судимі не були.

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

Бриж Олена Ростиславівна

Бриж Олена Ростиславівна народилася 17 червня 1970 року у місті Гродно

Громадянка України

У 1992 році закінчила Білоруський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю «географія, викладач» та здобула кваліфікацію географ, викладач.

Трудова діяльність:

• З січня 1995 року по листопад 1995 року – керівник туристичного краєзнавчого гуртка Нововоронцовського районного центру дитячої творчості;
  • З 1998 року по 2000 рік – завідуюча відділом у справах сім»ї, молоді та спорту Нововоронцовської районної державної адміністрації;
  • З 2000 року по 2007 рік – начальник служби у справах неповнолітніх Нововоронцовської районної державної адміністрації;
  • З 2007 року по 2011 рік – начальник служби у справах дітей Нововоронцовської районної державної адміністрації;
  • З квітня 2011 року по вересень 2011 року – начальник архівного відділу Нововоронцовської районної державної адміністрації;
  • З вересня 2011 року по грудень 2014 року – керівник апарату Нововоронцовської районної державної адміністрації;
  • З грудня 2014 року по грудень 2020 року – директор Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді;
  • З 2021 року – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету Нововоронцовської селищної ради восьмого скликання.

Позапартійна

Заміжня

Склад сім’ї:

• Чоловік –Бриж Віктор Миколайович,
  • Син - Бриж Олексій Вікторович, проживає і працює АР Крим;
  • Донька – Бриж Вікторія Вікторівна, проживає і працює в місті Києві.

Бриж Олена Ростиславівна та члени її родини до кримінальної відповідальності не притягувались та судимі не були.